7 квітня: яке свято сьогодні відзначають, прикмети та іменинники

7 квітня – 97-й день року за григоріанським календарем. До кінця року залишається 268 днів (270 день у високосні роки). Про те, яке свято сьогодні, які існують заборони у цей день, про народні прикмети та іменинників розкажуть Вчасні Новини.

7 квітня іменини святкують: В’ячеслав. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Церковне свято 7 квітня

7 квітня Православна церква відзначає Благовіщення. Святе Письмо говорить, що в саме в цей день до Марії (Божої Матері) від архангела Гавриїла прийшла блага вість про її вагітність, зачаття сина – Ісуса Христа. З давніх-давен це свято було однією з найважливіших і улюбленіших подій. Із самого ранку люди збиралися до церкви, ставили свічки за добробут, подавали милостиню. Бездітні подружжя молилися Пресвятої Богородиці про дарування дитини.

Якщо ж Благовіщення збігається з Великоднем, то православні відзначають подвійне свято, яке називається Киріопасхою. Правда, трапляється таке рідко: остання Киріопасха була в 1991 році, а наступна буде тільки у 2075-му. У це свято існує також традиція готувати кулеб’яку – особливий пиріг із рибою або капустою, який можна їсти під час посту.

Прикмети 7 квітня

  • Дощ у цей день віщує хороший врожай жита, а якщо вдарить гроза 7 квітня – буде багато горіхів.
  • Безхмарне небо обіцяє дощову літню пору.
  • Сирість на вулиці – до рясного урожаю грибів.

Що не можна робити 7 квітня

  • Не варто позичати гроші й нічого нікому віддавати.
  • Також у цей день не можна братися за роботу.
  • Не треба також надягати новий одяг, оскільки він обов’язково зіпсується.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.