Крим

На розгляд американського Конгресу внесений законопроєкт, який забороняє уряду США визнавати Крим російським.

Відповідна інформація оприлюднена на сайті Конгресу США, передають Вчасні Новини.

Подробиці. У США на розгляд Конгресу внесений законопроєкт, який забороняє уряду визнавати суверенітет Росії над окупованим Кримом. Автором документу виступив представник Демократичної партії США Джеральд Конноллі.

  • «Заборонити уряду США визнавати претензії Російської Федерації на суверенітет над Кримом», – йдеться у назві документу.

Наразі текст документу не оприлюднений.

Зазначається, що законопроєкт був переданий 8 лютого комітету палати представників з іноземних справ. У разі ухвалення документу Палатою представників він буде винесений на розгляд Сенату.

Російська окупація Криму

Росія окупувала український Крим, ввівши на територію півострова військових і організувавши в березні 2014 року псевдореферендум про його самовизначення. 18 березня 2014 року в Кремлі було підписано так званий «договір» про прийняття до складу РФ Криму і Севастополя. Верховна Рада офіційно оголосила початком тимчасової окупації Криму 20 лютого 2014 року. Країни Заходу не визнали анексію Криму і ввели санкції проти Росії.

Від Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.