Слов'янськ

Один з бойовиків «ДНР» розповів, що у Слов’янську дуже багато вишиванок, багато «гуцулів» і ніхто не чекає «звільнення». Проте сам він мріє…

Про це бойовик за прізвиськом «Кот» розповів в інтерв’ю пропагандисту Юрію Котенку, передають Вчасні Новини (відео можна подивитися нижче)

Подробиці. Один з бойовиків угруповання «ДНР», який наразі перебуває у складі так званої «народної міліції» розповів, що у Слов’янську, Краматорську та інших містах Донеччини готувались до війни у 2014 році.

«Слов’янськ чекав «бійців», які приїхали 12 квітня. Там, скоріш за все, було все давно домовлено. Оскільки у Слов’янську, Краматорську, Костянтинівці вже за два тижні до того, як ми зайшли, не було затриманих. Вони були вивезені. І всюди йшов ремонт. У всіх містах в СІЗО одночасно почали ремонт», – сказав він.

За його словами, сьогодні у Слов’янську з’явилось багато тих, кого він називає «приезжими».

«Дуже багато тих, хто приїхав і говорить українською мовою. Багато вишиванок. Дуже багато «перевзулось» місцевих», – розповідає він.

При цьому підтверджує, що самі місцеві не хочуть, щоб вони приходили у Слов’янськ, бо там – мир.

«У мене є один знайомий, який наклеїв на свою авто тризуб і здавав тих, хто нам допомагав, коли ми були у Слов’янську», – каже він.

І додає, що люди проти того, щоб вони знову з’явились тут, бо принесуть із собою війну.

«Ну так і що? Хто вас питати буде? У нас тут є люди, які хочуть повернутися додому. Тож, якщо треба, зруйнуємо повністю місто і будемо відбудовувати», – мріє бойовик.

https://www.youtube.com/watch?v=3pYjv7cVee4&t=157s

Від Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.