У Мінсоцполітики розповіли, як переоформити субсидії та назвали терміни

субсидії

Міністерство соціальної політики закликає не створювати масових скупчень у місцях подачі документів

Про це йдеться в повідомленні Міністерства соціальної політики, передають Вчасні Новини.

Подробиці. У зв’язку з ухваленими в травні змінами в програмі житлових субсидій громадяни України, які мають право отримувати державну допомогу, повинні переоформити документи. На це відвели 5 місяців.

Міністерство закликає не створювати масових скупчень у місцях подачі документів, оскільки субсидія всім домогосподарствам, які подали заявки в травні-вересні 2021 року, призначена з травня 2021 року.

«Просимо усіх, хто потребує підтримки держави, не піддаватися панічним настроям, не створювати масових скупчень, адже житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у будь-який місяць з травня до вересня 2021 р., буде нарахована починаючи з травня 2021 року», – йдеться в повідомленні.

У Мінсоцполітики нагадали, що звернутися за оформленням субсидії можна через уповноважених осіб територіальних громад і ЦНАП, у структурні підрозділи з питань соцзахисту райдержадміністрацій або виконавчих органів міських рад, а також надіслати заповнені бланки поштою на адресу органу соцзахисту або оформити субсидію через електронний сервіс на сайті Мінсоцполітики.

Читайте також: Субсидії з травня: хто не отримає допомогу (по пунктах)

Бланки заяви та декларації можна роздрукувати з офіційного вебсайту Мінсоцполітики з метою їх надання в паперовій формі особисто або надсилання поштою до органів соціального захисту населення, уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадових осіб центру надання адміністративних послуг.