У Мінсоцполітики розповіли, як переоформити субсидії та назвали терміни

Час читання: 1 хв. 10 сек.

Міністерство соціальної політики закликає не створювати масових скупчень у місцях подачі документів

Про це йдеться в повідомленні Міністерства соціальної політики, передають Вчасні Новини.

Подробиці. У зв’язку з ухваленими в травні змінами в програмі житлових субсидій громадяни України, які мають право отримувати державну допомогу, повинні переоформити документи. На це відвели 5 місяців.

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook і вчасно отримуйте новини

Міністерство закликає не створювати масових скупчень у місцях подачі документів, оскільки субсидія всім домогосподарствам, які подали заявки в травні-вересні 2021 року, призначена з травня 2021 року.

«Просимо усіх, хто потребує підтримки держави, не піддаватися панічним настроям, не створювати масових скупчень, адже житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у будь-який місяць з травня до вересня 2021 р., буде нарахована починаючи з травня 2021 року», – йдеться в повідомленні.

У Мінсоцполітики нагадали, що звернутися за оформленням субсидії можна через уповноважених осіб територіальних громад і ЦНАП, у структурні підрозділи з питань соцзахисту райдержадміністрацій або виконавчих органів міських рад, а також надіслати заповнені бланки поштою на адресу органу соцзахисту або оформити субсидію через електронний сервіс на сайті Мінсоцполітики.

Наші новини також доступні в
Telegram Facebook Twitter

Читайте також: Субсидії з травня: хто не отримає допомогу (по пунктах)

Бланки заяви та декларації можна роздрукувати з офіційного вебсайту Мінсоцполітики з метою їх надання в паперовій формі особисто або надсилання поштою до органів соціального захисту населення, уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадових осіб центру надання адміністративних послуг.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.
Показати дописи від Вчасні Новини