День

17 березня – 76-й день року за григоріанським календарем. До кінця року залишається 222 дні (223 дні у високосні роки)

Про те, яке свято сьогодні, які існують заборони у цей день, про народні прикмети та іменинників розкажуть Вчасні Новини.

17 березня іменини святкують: Олександр, Василь, В’ячеслав, Георгій, Григорій, Данило, Павло, Уляна, Яків. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Церковне свято 17 березня

17 березня Православна церква вшановує пам’ять преподобного Герасима Йорданського, який жив у V столітті в Лікії. Він народився в багатій родині, але залишив мирські справи й став відлюдником. Довгий час Герасим жив у пустелі, а пізніше заснував монастир на березі річки Йордан. Церковне свято на честь преподобного Герасима збігається з прильотом граків – це один з перших ознак настання весни.

Свято у світі 17 березня

Щорічно 17 березня в англомовних країнах, особливо в Ірландії та США, відзначають День святого Патрика. В Україні та інших країнах йому приділяють увагу неофіційно, але не обминають. У цей день на честь святого Патрика люди влаштовують паради з піснями й танцями та п’ють пиво. В Ірландії існує традиція прикріплювати до одягу трилисник, що символізує хрест, колір католицизму і самої країни.

Прикмети 17 березня

  • Якщо граки прилетіли, незабаром зійде сніг.
  • Граки летять відразу до своїх гнізд – весна буде теплою, а якщо літають над ними ще кілька днів і не сідають, то погана погода протримається ще кілька днів.

Що не можна робити 17 березня

  • Не можна витрачати великі суми грошей, інакше бути безгрошів’ю.
  • Забороняється лихословити, заздрити та кричати на дітей.

17 марта — 76-й день года по григорианскому календарю. Какой церковный праздник сегодня, именинники, приметы, что нельзя делать сегодня

Від Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.