Головна » Новини » Українські військові провели навчання біля окупованого Криму

Українські військові провели навчання біля окупованого Криму

Українські військові провели навчання біля окупованого Криму

Навчання бригади морської піхоти пройшли на Херсонщині, поблизу тимчасово окупованого Криму. Участь у них взяли морські піхотинці, танкова рота та вертолітний загін армійської авіації.

Про це повідомляє «Дом», передають Вчасні Новини.

Головна мета навчань — скоординувати дії військових із різних підрозділів Збройних сил України у разі реальної загрози вторгнення.

За легендою, противник спробував прорвати оборону морських піхотинців поблизу адмінлінії з тимчасово окупованим Росією Кримом, але передовий підрозділ за підтримки армійської авіації, танків та артилерії відбив ворожу атаку.

Умови — максимально наближені до реальних. Учасники навчань впевнені: такі тренування роблять їх сильнішими, оскільки допомагають об’єднатися.

“Ми стаємо сильнішими, коли ми об’єднуємося разом. Все залежить від того, наскільки злагоджений екіпаж і наскільки він може виконати бойове завдання. Все залежить від згуртованості”, — поділився командир танка Олексій.

За словами командувача Операції об’єднаних сил Сергія Наєва, тактичні навчання є невід’ємною складовою процесу підтримки боєздатності підрозділу.

“Під час тренувань особовий склад отримав практику ведення бою, а командири всіх ланок відпрацювали взаємодію в умовах, наближених до бойових. Головна їхня мета полягала в тому, щоб кожен на своєму місці ухвалювавсвоєчасні та обґрунтовані рішення”, — наголосив Наєв.

В умовах окупації Криму Росією, збройної агресії на Донбасі та загрози повномасштабного вторгнення українським військовим необхідно постійно підвищувати рівень своєї підготовки.

“Оскільки в нас, на жаль, війна в Україні, ми отримуємо багато досвіду в зоні Операції об’єднаних сил. Ось звідси ми беремо свої вже якісь моменти, над якими працюємо, коли приїжджаємо на ротацію, до пункту постійної дислокації — і потім вже працюватимемо на наших тренуваннях та полігонах, на якихось інших маршах, тому досвіду у нас вистачає і підготовки теж”, — зазначив морський піхотинець Владислав.

У процесі навчань військові здійснили рейдові дії, зайняли стратегічні висоти та відновили становище, — успішно виконали поставлене перед ними бойове завдання.