МЗС РФ

Міністерство закордонних справ РФ знову побачило американський слід, але тепер вже у Празі. І традиційно пригрозило «заходами у відповідь».

Про це йдеться в заяві МЗС РФ, опублікованій 18 квітня, передають Вчасні Новини.

Подробиці. Міністерство закордонних справ РФ висловило «рішучий протест» Чехії у зв’язку з висланням 18 співробітників російського посольства.

Там зазначили, що влада Чехії ухвалила «безпрецедентне рішення» під «голослівними і надуманими приводами» про причетність російських спецслужб до вибуху у 2014 році на військових складах у Врбетіце.

Крім того, у МЗС РФ додали, що в цьому «ворожому кроці» не можна «не помітити також американський слід».

«У прагненні догодити США на тлі нещодавніх американських санкцій стосовно Росії чеська влада в цій частині навіть перевершила своїх заокеанських господарів», – підкреслили в зовнішньополітичному відомстві РФ.

Окрім того, пригрозили, пообіцявши вжити «заходів у відповідь, які змусять авторів цієї провокації усвідомити всю повноту відповідальності за руйнування основ нормального розвитку відносин між нашими країнами».

Від Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.