Новини

Бутусов звільняється з Міноборони: «проблеми армії підміняються показухою»

Журналіст Юрій Бутусов повідомив, що прийняв рішення звільнитися з посади радника міністра оборони України Андрія Тарана

Про це Бутусов написав у Фейсбуці, передають Вчасні Новини.

Подробиці. За його словами, причин для звільнення багато, а головне – проблеми армії підміняються показухою».

«Загроза повномасштабної російської агресії розкрила грубі провали і недоліки в роботі Міністерства оборони, однак проблеми армії не аналізуються і підміняються показухою», – зазначив журналіст.

Окрім того, серед причин свого звільнення він назвав небажання Тарана реагувати на проблеми армії.

«Міністр оборони не реагує навіть на ті елементарні проблеми, про які публічно заявляє комітет з оборони ВР, такі як харчування, споруда арсеналів, Держоборонзамовлення, кризове становище з боєприпасами. А тим часом злодійство в армії на паливі, закупівлі, ремонтах залишається масовим явищем. Ніхто не несе відповідальності», – йдеться у повідомленні.

Бутусов також додав, що сьогодні в державі відсутня централізована оборонна політика.

«У розпал війни провалене Держоборонзамовлення 2020 року, і зараз також зривається Держоборонзамовлення 2021-го року, остаточний річний план в кінці травня не переданий виконавцям. Військово-політичне керівництво не планує якісних реформ в армії. Нові документи оборонної політики, зокрема, Стратегія воєнної безпеки, не спрямовані на зміну ситуації», – написав він.

Згадав журналіст і про провал спецоперації із захоплення російських терористів «вагнерівців». Справа не розслідується вже 8 місяців.

«Верховна Рада блокує створення слідчої комісії. У 2020-му році відбулося 7 провалів спецоперацій ГУР МО, в результаті значну кількість людей захоплено противником, є, на жаль, і втрати, розкриті ключові напрямки роботи проти РФ. Однак Міноборони ігнорує довгу низку цих провалів, хоча причина очевидна – зрада», – написав Юрій Бутусов.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.