19 лютого: яке свято сьогодні відзначають, прикмети та іменинники

19 лютого – 50-й день року за григоріанським календарем. До кінця року залишається 315 днів (316 днів у високосні роки)

Про те, яке свято сьогодні, які існують заборони у цей день, про народні прикмети та іменинників розкажуть Вчасні Новини.

19 лютого іменини святкують Севастян, Максим, Анатолій, Олександр, Дмитро, Василь, Юліан, Іван, Арсеній, Марфа, Христина, Марія. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Церковне свято 19 лютого

19 лютого Православна церква вшановує пам’ять Святого Вукола, учня апостола Іоанна Богослова. Святий прославився як перший єпископ, що служив в Малій Азії. За життя Вукол звернув безліч язичників до християнської віри.

Свято у світі сьогодні

У світі 19 лютого відзначають Всесвітній день захисту морських ссавців або Всесвітній день китів. Ця екологічна дата вважається днем захисту не лише китів, але і всіх морських ссавців і різних інших живих істот, що мешкають в морях і океанах планети. Свято було засновано в 1986 році, коли вступив в силу мораторій на китовий промисел, введений Міжнародною китовою комісією.

Прикмети 19 лютого

  • Морози посилилися – до бурхливої весни.
  • Якщо птиці на верхівки дерев сідають – буде тепло.
  • Відлига в цей день – до поганого удою у корів.

Що не можна робити 19 лютого

  • Потрібно уникати в цей день сварок і помиріться з сусідами.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.