«Телеканали Медведчука»: суд прийняв рішення щодо порушення прав громадян

заблоковані канали

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду відмовився визнати санкції відносно телеканалів NewsOne, ZIK та «112 Україна» порушенням прав громадян.

Про це повідомляє пресслужба суду у Фейсбуці, передають Вчасні Новини.

Подробиці. Судове рішення було ухвалене за позовом громадянина, який оскаржував указ Президента від 2 лютого поточного року про застосування санкцій. Суд під час розгляду справи перевіряв, чи є втрата доступу до інформаційних програм, які транслюють ці телеканали, порушенням прав позивача, гарантованих статями 8, 10 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

«Заслухавши у відкритому судовому засіданні пояснення сторін та дослідивши матеріали справи, суд ухвалив рішення, яким відмовив у задоволенні позовних вимог громадянина», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що повний текст рішення буде виготовлено протягом п’яти робочих днів.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Великої Палати Верховного суду протягом 30 днів із дня складання повного тексту рішення.

У суді також нагадали, що на розгляді КАС ВС, окрім зазначеної заяви, перебувають ще 10 позовних заяв, якими оскаржується Указ Президента про санкції відносно телеканалів NewsOne, ZIK та «112 Україна».