Сили оборони успішно контратакували на Авдіївському напрямку

Сили оборони України успішно здійснили контратакувальні дії на Авдіївському напрямку в районі Степового.

Про це сьогодні, 20 листопада, в ефірі телеканалу FREEДОМ розповів військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко, передають Вчасні Новини.

За його словами, Сили оборони України періодично здійснюють контратакуючі дії за тими напрямками, де це можливо та де це може завершитися успіхом. Цього разу йдеться про район села Степове, яке розташоване на північ від Авдіївки, у північному секторі.

«Степове практично примикає до залізниці, яка йде з Авдіївської промзони, через коксохім проходить. І росіянам вдалося вийти на праву сторону від залізниці, але не вдалося закріпитися. Тому всі їхні дії, які здійснювалися праворуч від залізниці, вони не мали якоїсь фундаментальної основи, вони не мали можливості тримати позиції ґрунтовно. І щоб мінімізувати загрози для Степового в разі, наприклад, потужнішого якогось прориву, потужнішого наступу, тобто йдеться про третю хвилю наступу з механізованою компонентою, серйозна підготовка до якої зараз ведеться в російського командування, був з успіхом здійснений відповідний контратакувальний удар», — сказав Коваленко.

Він також зазначив, що загарбники змушені були вийти за лівий бік від залізниці. Й наразі загрози бойового зіткнення в околицях самого Степового мінімізовані.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.