5 Січня, 2021

місцеві вибори

ЦВК цікавиться можливістю провести місцеві вибори навесні поблизу лінії розмежування на Донбасі

ЦВК звернулася до Луганської і Донецької обласних державних адміністрацій з проханням повідомити, чи можна 28 березня провести перші місцеві вибори в окремих громадах поблизу лінії розмежування.

платні дороги

Кабмін визначив категорії транспорту, які зможе безкоштовно їздити платними дорогами

Кабмін затвердив порядок безоплатного проїзду автомобільними дорогами, побудованими на умовах концесії, та розмір відшкодування. Документ визначає, у яких випадках проїзд цими автошляхами буде безкоштовним.

Зеленський

Президент так і не подав обіцяний законопроєкт про територіальну оборону

Президент України Володимир Зеленський не вніс на розгляд Верховної Ради України свій законопроєкт про територіальну оборону, як це було обіцяно до кінця грудня 2020 року.

заборона салютів і петард

Президента просять заборонити використання петард та феєрверків в Україні

Щороку, і не тільки в новорічну ніч, соціальні мережі рясніють повідомленнями про те, що люди і тварини страждають від використання феєрверків, петард, хлопавок та інших піротехнічних засобів.

Шеремет

Справа Шеремета: чоловік, який опублікував «білоруські записи», готовий свідчити в Україні

Колишній співробітник білоруського спецназу Ігор Макар, який розповсюдив аудіозапис, де силовики Білорусі обговорюють можливість вбивства журналіста Павла Шеремета, повідомив про готовність свідчити у справі Офісу генерального прокурора України.