21 лютого: яке свято сьогодні відзначають, прикмети та іменинники

21 лютого – 52-й день року за григоріанським календарем. До кінця року залишається 313 днів (314 днів у високосні роки)

Про те, яке свято сьогодні, які існують заборони у цей день, про народні прикмети та іменинників розкажуть Вчасні Новини.

21 лютого іменини святкують Олександр, Андрій, Петро, Сергій, Федор. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Церковне свято 21 лютого

21 лютого Православна церква Православна церква вшановує пам’ять пророка Захарія Серповидця. Він був одним із дванадцяти малих пророків. Жив за 500 років до Різдва Христового, тому його пророцтва в основному стосувалися Христа Спасителя. Також пророк сприяв моральному розвитку єврейського народу. Своє прізвисько «Серповидець» Захарій отримав, коли перед ним виник летючий в повітрі сувій, вигнутий у формі серпа. Бачення сталося під час одного з пророцтв Серповидця.

Свято у світі 21 лютого

У всьому світі 21 лютого щорічно відзначають Міжнародний день рідної мови, починаючи з 2000 року. Його заснували в ООН для сприяння мовній і культурній різноманітності й багатомовності.

Прикмети 21 лютого

  • Чим холодніше в цей день, тим тепліше буде в березні.
  • Сильні морози обіцяють потепління найближчими днями.
  • Кола навколо місяця вночі – до швидкого танення снігу.

Що не можна робити 21 лютого

  • Не варто проводити операції й інші хірургічні втручання в тіло людини.
  • Не варто пломбувати зуби.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.