21 березня: яке свято сьогодні відзначають, прикмети та іменинники

21 березня – 80-й день року за григоріанським календарем. До кінця року залишається 218 днів (219 днів у високосні роки)

Про те, яке свято сьогодні, які існують заборони у цей день, про народні прикмети та іменинників розкажуть Вчасні Новини.

21 березня іменини святкують: Іван, Афанасій, Володимир. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Церковне свято 21 березня

21 березня Православна церква відзначає Торжество Православ’я, яке заведено святкувати в першу Неділю Великого Посту. Церковне свято було встановлене у Візантії в IX столітті в пам’ять про перемогу над іконоборчою єрессю. Торжество Православ’я символізує перемогу Церкви над усіма розколами, які коли-небудь існували через вплив ворогів християнської релігії.

Народне свято 21 березня

У народі  сьогодні відзначають Весняний сонцеворот. День присвячений рівній тривалості дня і ночі. Цей день має й іншу назву – Вербоносиці, оскільки до цієї дати зазвичай розпускається верба. Наші предки цій рослині приписували магічну силу.

Що святкують у світі 21 березня

Сьогодні у всьому світі відзначається Міжнародний день лісів або Всесвітній день захисту лісів, який був заснований в 1971 році. Це свято створене для того, щоб привернути увагу людей до вирубки лісу та екологічних проблем.

Прикмети 21 березня

  • Туман в цей день обіцяє заморозки незабаром.
  • Яка погода стоїть весь день, таким буде і все літо.
  • Швидко хмари по небу пливуть – до гарної і ясної погоди.

Що не можна робити 21 березня

  • Краще не будувати плани та не починати нові справи, оскільки вони можуть не здійснитися.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.