Донецька областьНовини

На Донеччині опалювальний сезон проходитиме з використанням різних джерел енергії

На підконтрольній українському уряду території Донеччини під час опалювального сезону використовуватимуть декілька джерел енергії для опалення.

Про це розповів начальник Донецької ОВА Павло Кириленко у телемарафоні «Єдині новини», передають «Вчасні Новини».

«Йде активна стадія підготовки до опалювального сезону, з громадами відпрацювали окремі питання, там, де опалювальний сезон буде проходити з підприємства «Теплокомуненерго» і підприємствами в громадах. Звичайно, розглянули й вирішили питання, де будуть використані альтернативні джерела опалення в тих громадах, де газопостачання не може бути відновлене. Тому ми готуємося до багатовекторного проходження опалювального сезону і використання різних джерел опалення», – зазначив Кириленко.

Також він додав, що на тимчасово окупованих територіях Донеччини краща ситуація з електро- та газопостачанням, але недостатнє водозабезпечення, з яким є велика проблема на окупованих територіях, через що повноцінно організувати опалювальний сезон неможливо.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.