Шмигаль: енергетичний терор вже розпочався, але ми підготовлені

Росія розпочала новий етап енергетичного терору перед опалювальним сезоном, але Україна краще підготовлена, ніж роком раніше.

Таку заявку зробив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на регіональному економічному форумі, передають Вчасні Новини.

«Ми розуміємо, що етап енергетичного терору цього опалювального сезону вже розпочався. Ми бачимо це зі знищення інфраструктури, виробництва, прокачування, зберігання пального. Ми бачимо це за першими ударами по регіональних енергетичних підстанціях в останні два тижні», — заявив глава уряду.

За його словами, ці атаки будуть продовжуватися, але ми маємо захист, активний (протиповітряна оборона), і пасивний (спеціальні конструкції):

«Ми набагато більш підготовлені і сильніші, ніж були минулого року. Тому переконаний, що разом пройдемо цю складну зиму… Точно зима буде складна, точно не легша, але точно ми до неї готові краще, тому що ми розуміємо, до чого готується ворог , і які погрози та виклики перед нами стоять», – заявив Шмигаль.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.