25 березня: яке свято сьогодні відзначають, прикмети та іменинники

25 березня – 84-й день року за григоріанським календарем. До кінця року залишається 281 день (282 дні у високосні роки)

Про те, яке свято сьогодні, які існують заборони у цей день, про народні прикмети та іменинників розкажуть Вчасні Новини.

25 березня іменини святкують: Олександр, Володимир, Григорій, Дмитро, Іван, Костянтин, Сергій. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Церковне свято 25 березня

25 березня католицька церква відзначає світле свято – Благовіщення Діви Марії. Свято пов’язане з важливою євангельською подією – сповіщення архангелом Гавриїлом Діві Марії про майбутнє народження з плоті від неї Спасителя.

Народне свято 25 березня

Сьогодні відзначають Феофанів день. Свято пов’язане з ім’ям Феофана Сповідника, візантійського ченця і шанованого православною церквою в лику преподобного.

День Служби безпеки України

Сьогодні, 25 березня, в Україні відзначають день Служби безпеки. Саме у цей день у 1992 році Верховна Рада України ухвалила закон «Про Службу безпеки України». З 2001 року відповідно до указу президента України № 193/2001 у цей день відзначається День СБУ. Найважливішими напрямами діяльності цієї української спецслужби є розвідка і контррозвідка.

Прикмети 25 березня

  • Лід тоне, а не тане – до важкого, нещасного і голодного року.
  • Випав іній на гілки дерев, значить, буде дощовим червень.
  • Якщо падає дощ, то невдовзі прийде потепління.

Що не можна робити 25 березня

  • Не можна лаятись та сваритись.
  • Не можна злитись та тримати в голові негативні думки.
  • Не можна зловживати солодощами та шкідливою їжею.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.