Тільки 5 осіб в Україні отримали дві порції вакцинації: «ЄС» анонсувала позачергове засідання Ради

Час читання: 1 хв. 1 сек.

Позачергове засідання Ради, присвячене припиненню бездіяльності виконавчої влади у боротьбі з пандемією, відбудеться завтра, 27 квітня, на вимогу опозиції.

Про це йдеться у повідомленні п’ятого президента України Петра Порошенка у Телеграм, передають Вчасні Новини.

Подробиці. У повідомленні йдеться, що «Слуги народу» не підтримали ініціативу щодо скликання позачергового засідання ВР України.

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook і вчасно отримуйте новини

«За підтримку вимоги про скликання ми вдячні усім фракціям Верховної Ради. Не дякуємо лише «Слугам», тому що їм байдуже, і вони підписів не дали», – йдеться у повідомленні.  

Порошенко зазначив, що кількість померлих від ковіду українців наближається до п’ятдесяти тисяч.

«Тим часом лише п’ять! осіб на всю Україну отримали, як і належить, дві порції вакцини. Ця п’ятірка і є оцінкою некомпетентності, безпорадності і безвідповідальності влади. З таким катастрофічно низьким рівнем вакцинації в Україні ми приречені на четверту і наступну хвилі. Тому вкрай важливим для парламенту є навчити і примусити виконавчу владу захистити країну», – йдеться в повідомленні.

Наші новини також доступні в
Telegram Facebook Twitter

Крім того, вказується, що партія «Європейська Солідарність» запропонувала антиковідний план, «у якому передбачила все: від закупівлі ліків до виготовлення української вакцини».

«Ми готові голосувати не лише за визнання роботи влади незадовільною, але й за рішучі кроки, які передбачають порятунок українців від пандемії», – сказано в повідомленні.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.
Показати дописи від Вчасні Новини