29 березня: яке свято сьогодні відзначають, прикмети та іменинники

29 березня – 88-й день року за григоріанським календарем. До кінця року залишається 283 дні (284 дні у високосні роки)

Про те, яке свято сьогодні, які існують заборони у цей день, про народні прикмети та іменинників розкажуть Вчасні Новини.

29 березня іменини святкують: Олександр, Антоній, Іван, Павло, Роман. Не забудьте привітати винуватців свята з Днем ангела!

Церковне свято 29 березня

29 березня Православна церква вшановує пам’ять мученика Савина Ермопольского, що жив в Єгипті в 3 столітті. Він віддав своє життя, відстоюючи веру на території Єгипту. Коли почалися гоніння на християн при царі Діоклетіані, йому довелося покинути свій будинок, багатство і владу і він почав жити за містом в таємному притулку разом з іншими християнами. Весь цей час він молився. Після доносу одного з жебраків цареві Савіна схопили, катували, намагалися змусити відректися від Христа і принести жертви їх язичницьким богам. Мученик не здався і витримав всі катування. Кати втопили його в річці.

Сьогодні, 29 березня, можна помолитися святому Саві і попросити у нього допомоги в  побутових і мирських справах. Окрім того, він допомагає в роботі і кар’єрі.

Прикмети 29 березня

  • Теплий день – така ж погода буде найближчими днями.
  • Хмари високо у небі – буде тепло.
  • Якщо зграї перелітних птахів кружляють над будинком – наближається потепління і танення снігів.

Що не можна робити 29 березня

  • Не можна 29 березня їсти хліб після заходу сонця – це до злиднів.
  • Не можна позичати гроші, щоб самому згодом не стати боржником.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.