Фейсбук видалила мережу ботів «Слуги народу»

Час читання: 0 хв. 47 сек.

На фальшивих сторінках у Фейсбуці та в Інстаграмі нахвалювали президентську фракцію та поширювали інформацію часто сатиричного характеру, зокрема про коронавірус.

Про це йдеться у звіті компанії, передають Вчасні Новини.

Подробиці. Загалом було видалено 105 облікових записів у соціальній мережі Фейсбук та 5 акаунтів в Інстаграмі, які працювали в інтересах «Слуги народу». Зокрема, йдеться про фальшиві акаунти, які нахвалювали президентську фракцію.

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook і вчасно отримуйте новини

Мережа орієнтувалася виключно на українську аудиторію, розміщувала повідомлення російською та українською про чинну політичну ситуацію.

Деякі сторінки були названі на честь регіонів або міст – Київ, Одеса, Житомир, Львів чи Тернопіль. Їхні веб-сайти та медіа-бренди підтверджували, що Україна була їхнім головним напрямком.

На фальшивих сторінках поширювали інформацію часто сатиричного характеру, зокрема про коронавірус. «Меми» переважно копіювали з інших джерел, щоб охопити якомога більшу кількість громадян різних поглядів.

Наші новини також доступні в
Telegram Facebook Twitter

Акаунти видалили за порушення політики Фейсбук щодо скоординованої неавтентичної поведінки (CIB).

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.
Показати дописи від Вчасні Новини