В ОРДО почали опечатувати нерухомість, яку позначили як «без господаря» (фото)

Час читання: 0 хв. 46 сек.

На непідконтрольній Україні території Донецької області  почали опечатувати нерухомість, яку вважають такою, що залишилась без господаря.

Про це повідомляє місцеве сепаратистське видання «Донбас Сегодня», передають Вчасні Новини.

Подробиці. В ОРДО створили так звану «міжвідомчу комісію з питань управління безхазяйними нерухомими речами». Відповідний «указ №25» від 1 лютого 2021 року підписав ватажок угруповання «ДНР» Денис Пушилін.

Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook і вчасно отримуйте новини

Тож сьогодні житло, господарі якого давно виїхали і не платять за послуги ЖКГ, заарештовують співробітники «виконавчої служби».

У повідомлення про початок арештів житла додали відповідну фотографію. На фото можна побачити, що на двері квартири наклеєно папір з печатками, написом «опечатали виконавчою службою» і номером телефону місцевого мобільного оператора.

Читайте також: Ваше майно «націоналізували» в ОРДЛО: що робити?

Наші новини також доступні в
Telegram Facebook Twitter

Кореспондент «Новостей Донбасса» зателефонував за цим номером. Відповіла жінка, яка відмовилася представитися, але в ході розмови не стала заперечувати, що займається питаннями опечатаних квартир.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.
Показати дописи від Вчасні Новини