МОН повідомило, чи будуть діти вчитися у червні

В Україні склалася така традиція, коли всі думають, що навчальний рік повинен завершуватися 25 травня або в крайньому разі 30 травня. Насправді це не так. Особливо зараз.

Про це розповів начальник головного управління загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти та науки Юрій Кононенко в ефірі телеканалу «Україна 24», передають Вчасні Новини.

Подробиці. Кононенко нагадав, що згідно з законодавством України, навчальний рік повинен завершитися не пізніше 1 липня.

«Але в Україні склалася така традиція, коли всі думають, що навчальний рік повинен завершуватися 25 травня або в крайньому разі 30 травня. Насправді це не так. До 1 липня завершується навчальний рік, і враховуючи ту ситуацію, яка у нас була і продовжується, все це залежить від закладу освіти. 175 днів, які є обов’язковими для навчання, вони мають бути виконаними закладами освіти. І кожен заклад освіти, кожна школа сама вирішує це питання (про продовження навчання – ред.», – сказав він.

За його словами, наразі все йде за планом, оскільки «дистанційне навчання – це просто форма навчання, і це нормально в нинішніх умовах».

«Але у нас є заклади освіти, школи, особливо в західній частині України, де, як ви знаєте, часто оголошували надзвичайні обставини і продовжувалися канікули. І можливо, що саме там буде потреба, хоча це може бути і в інших регіонах також, продовжувати це навчання і в червні», – сказав Кононенко.

Він зауважив, що рішення про це ухвалюють педрада та директор навчального закладу, оскільки згідно з законодавством, навчальний заклад самостійно приймає рішення стосовно режиму роботи, оголошення канікул тощо.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.