МОЗ

Міністерство охорони здоров’я України заявило про намір врегулювати можливість дистанційної торгівлі лікарськими засобами.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Ігор Іващенко під час пресбрифінгу в Києві, передають Вчасні Новини.

Подробиці. У Міністерстві охорони здоров’я хочуть врегулювати дистанційну торгівлю лікарськими засобами. Відповідний проєкт постанови буде оприлюднено для громадського обговорення.

«Міністерство підготувало внесення змін до ліцензійних умов здійснення господарської діяльності з виробництва лікзасобів, оптової та роздрібної торгівлі в частині здійснення дистанційної торгівлі лікзасобами. Впровадження можливості дистанційної торгівлі лікзасобами є одним із передових інструментів щодо забезпечення доступу пацієнтів до лікзасобів», – сказав Іващенко.

За його словами, МОЗ вже розробило й оприлюднило для громадського обговорення проєкт 13-го випуску державного формуляра лікарських засобів.

Від Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.