У Києві обговорили впровадження судово-реабілітаційної процедури для ветеранів: деталі

Ярослава Магучіх перемогла на етапі “Діамантової Ліги” у Лозанні

Ярослава Магучіх виграла на етапі “Діамантової Ліги” у Лозанні. Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула перемогу у секторі стрибків у висоту продемонструвала вражаючу форму на етапі “Діамантової Ліги” у Лозанні. Магучіх стала єдиною спортсменкою, яка подолала висоту 1,99 м, що і забезпечило їй перше місце.

Австралійка Елеанор Паттерсон, яка також брала участь у змаганнях, залишилася другою, а бронзову медаль здобула віцечемпіонка Олімпійських ігор у Парижі Нікола Оліслагерс.

Також Ірина Геращенко, бронзова призерка Олімпіади в Парижі, також брала участь у змаганнях. Після вдалої спроби на висоті 1,88 м їй не вдалося подолати 1,92 м. У результаті Геращенко посіла підсумкове 5 місце.