Маніпуляції на реабілітації: люди ексміністра-втікача Клименка намагаються захопити

Військовий з одеської лікарні припинив голодування після зустрічі з очільником ОВА Кіпером

Бойовий медик Петро Конопля припинив голодування після зустрічі із очільником Одеської облдержадміністрації Олегом Кіпером. В свою чергу Кіпер пообіцяв медику виправити ситуацію із харчуванням у Одеській психлікарні. 

Зазначимо, що Конопля оголосив голодування кілька днів тому, через погане харчування та умови перебування в психлікарні на Одещині.

У своїх соціальних мережах Конопля зазначив, що пацієнтів годують їжею, яка більше нагадує клей, а стіни в палатах вкриті цвіллю.

На скандал оперативно відреагували в Одеській ОВА, і лікарня перетворилися на санаторій, принаймні, у харчуванні. Про це, серед інших, повідомили самі пацієнти лікарні. 

Сьогодні ж у лікарню завітав Кіпер. Враженнями від зустрічі з ним Конопля поділився у своєму tg-каналі.

“Мав сьогодні розмову з Олегом Кіпером, головою ОДА, військові його поважають бо він поважає військових, мені його зарекомендували і саме пан Олег сьогодні приїхав поставити крапку в харчуванні лікарні.

Лікарня переводиться на кейтеринг, буде об’явлений тендер, буде таке годування як і на Воробйова.

Тендер штука не швидка, від цієї розмови до реалізації має пройти 1-1.5 місяці.

Поки план не буде реалізований, лікарня отримає забезпечення від мереж супермаркетів міста, не тільки для військових а і для цивільних, яких тут в 10 разів більше”, – пише він.

Конопля додав, що сьогодні о 17:00 він припинив голодування.

Останні новини

Інструкції Бізнес ВПО Ветерани Виплати Виплати ВПО Війна Військові Гарячі лінії Грант Грошова допомога Гуманітарна допомога Доба на Донеччині Донецька область Допомога ВПО Діти Дія Евакуація Електроенергія Житло Компенсація Корисно знати Корисні контакти Медицина Мобілізація Міжнародна допомога Новини Донеччини Новини Краматорська Новини Слов'янська Обстріли Донеччини Окупація Особи з інвалідністю Офіційні контакти Донеччини Переговори Переселенці Покровськ Політика Прифронтові регіони Психологічна допомога Реєстри Робота Руйнування Субсидії ТОТ Телефони гарячих ліній