На маршрути Краматорська щодня виходять понад 20 одиниць громадського транспорту

Попри погіршення безпекової ситуації у Краматорську, на вулицях міста продовжує роботу громадський транспорт. Щодня на маршрути виходять автобуси та тролейбуси.

Про це повідомляють Вчасні Новини з посиланням на Краматорську міську раду.

За інформацією КП КТТУ, наразі на міських маршрутах працюють 23 одиниці громадського транспорту.

Міська рада закликала мешканців міста стежити за офіційними повідомленнями Краматорської міської військової адміністрації, оскільки через безпекову ситуацію можливі тимчасові зміни схем руху окремих маршрутів.

Нагадаємо, з понеділка, 22 червня, низка автобусних і тролейбусних маршрутів у Краматорську знову курсують за звичною схемою.

Останні новини