Вчасні новини

Медіа про людяність, життя та підтримку

У Дружківці від російського КАБу загинула зооволонтерка Ольга Кузьменко

У Дружківці внаслідок російського авіаудару загинула Ольга Кузьменко. Жінка багато років допомагала безпритульним тваринам, годувала їх та долучалася до евакуації. Саме через тварин вона до останнього залишалася у прифронтовому місті.

Про її загибель повідомляють Вчасні Новини з посиланням на людей, які знали Ольгу та разом із нею допомагали тваринам Донеччини.

За словами журналіста Олександра Качури, Ольга загинула під час удару російської авіації. У момент атаки вона була разом із тваринами, яких годувала.

«Учора у Дружківці загинула Ольга Кузьменко. Її розірвав КАБ разом з тваринами, яких вона годувала. Саме через них вона залишалася в небезпечній зоні, допомагала в евакуації. У Олі була феноменальна любов до тварин», — написав Олександр Качура.

Він розповів, що востаннє бачив Ольгу на Гаврилівському ринку у Дружківці. Біля церкви вона роздавала кошенят і намагалася знайти для них господарів.

«Усі проходили повз по своїх справах, намагаючись вижити», — згадує журналіст.

Олександр Качура знав Ольгу багато років. У 2015 році, після переїзду з Маріуполя до Дружківки, він шукав житло. Тоді Ольга запропонувала йому двокімнатну квартиру практично без орендної плати: «Каже: розумію твоє становище, є двокімнатна без ремонту, в одній кімнаті мої речі, давай хоч за комуналку». За словами журналіста, Ольга допомагала не лише тваринам, а й людям.

«Жінка все життя робила добро людям, тваринам, а отримала таку жахливу смерть. Легких хмаринок тобі, Олю. Сподіваюсь, там тобі буде добре», — написав Олександр Качура.

Про загибель Ольги Кузьменко також написала голова слов’янської громадської організації «Дай шанс» Ірина Орловська. Вона назвала Ольгу людиною, яка всім серцем любила тварин і до останнього намагалася їм допомагати.

«Не можу прийти до тями. Не можу повірити. Як же так? Так не повинно бути, що такі люблячі серця йдуть. Олю вбив російський КАБ. Забрали життя прекрасної людини, яка всім серцем любила тварин і до останнього дня намагалася їм допомогти. Твоїх пухнастих друзів багато на небі. Знаю точно, вони зустрінуть тебе там, махаючи своїми хвостиками», — написала Ірина Орловська.

Ольга Кузьменко залишалася у Дружківці та продовжувала допомагати тваринам попри небезпеку. Її загибель стала ще одним нагадуванням про те, що російські авіаудари по прифронтових містах Донеччини щодня забирають життя людей.

«Не зволікайте з евакуацією. Іноді буває запізно», — закликав Олександр Качура.

Останні новини