Зі Святогірська та Дружківки Краматорського району евакуаційна група “Фенікс” вивезла 10 людей. Серед евакуйованих — двоє осіб з обмеженими фізичними можливостями. Рятувальники наголошують: виїзд поки що можливий.
Про це повідомляють Вчасні Новини з посиланням на пресслужбу ДСНС.
“Кожен виїзд — це врятоване життя! Щодня рятувальники проводять евакуацію із зон активних бойових дій, де небезпека чатує щомиті. Лише за вчора евакуаційна група «Фенікс» вивезла 10 людей із міст Святогірськ та Дружківка Краматорського району. Серед них — двоє людей з обмеженими фізичними можливостями. Закликаємо: не зволікайте — евакуюйтеся завчасно! Евакуація рятує життя”, — наголошують рятувальники.


Станом на кінець березня 2026 року безпосередньо у Святогірську залишається понад 560 людей. Зокрема, у Святогірській лаврі мешкають чотири родини переселенців з 10 дітьми.
Загалом на території всієї громади проживає понад 1 500 осіб, у тому числі діти.
Ситуація ускладнюється тим, що днями окупанти цілеспрямовано знищили логістичні шляхи, які ведуть до міста. Це унеможливлює не лише доставку продуктів харчування, а й роботу аварійних бригад, які займаються відновленням комунікацій. У міській адміністрації закликають мешканців не ризикувати власним життям і здоров’ям та скористатися можливістю виїхати у безпечніші регіони.
Для тих, хто потребує допомоги в організації виїзду, працює “гаряча лінія”: +380 99 728 9078.

