Податкова понад рік перевіряє банк

МКС: Монголія зобов’язана заарештувати Путіна під час візиту

Речник Міжнародного кримінального суду (МКС) Фаді ель-Абдалла заявив, що Монголія, як держава-учасниця Римського статуту, зобов’язана заарештувати очільника Кремля Володимира Путіна під час його запланованого візиту. На Путіна видано ордер на арешт за участь у викраденні українських дітей. Про це ель-Абдалла розповів у коментарі BBC.

За його словами, МКС розраховує на те, що держави-учасниці, включаючи Монголію, виконуватимуть його рішення та співпрацюватимуть із судом, що включає виконання ордерів на арешт, зокрема, ордера проти Путіна.

Ель-Абдалла також зазначив, що згідно з угодою, держави можуть бути звільнені від виконання арешту за певних обставин, таких як порушення договірних зобов’язань з іншою країною або дипломатичний імунітет особи. У разі відмови від співпраці судді МКС можуть повідомити про це Асамблею держав-учасниць, яка має вжити відповідних заходів.

Очікується, що Путін відвідає Монголію 3 вересня на запрошення президента Ухнагійна Хурелсуха. Оскільки Монголія визнає юрисдикцію МКС, який у березні 2023 року видав ордер на арешт Путіна, міжнародна спільнота уважно стежитиме за розвитком подій.

Останні новини

Інструкції Бізнес ВПО Ветерани Виплати Виплати ВПО Війна Військові Гарячі лінії Грант Грошова допомога Гуманітарна допомога Доба на Донеччині Донецька область Допомога ВПО Діти Дія Евакуація Електроенергія Житло Компенсація Корисно знати Корисні контакти Медицина Мобілізація Міжнародна допомога Новини Донеччини Новини Краматорська Новини Слов'янська Обстріли Донеччини Окупація Особи з інвалідністю Офіційні контакти Донеччини Переговори Переселенці Покровськ Політика Прифронтові регіони Психологічна допомога Реєстри Робота Руйнування Субсидії ТОТ Телефони гарячих ліній