Вчасні новини

Медіа про людяність, життя та підтримку

Один загиблий та шестеро поранених: наслідки російських ударів по Донеччині

За 11 липня російські війська здійснили 1 234 удари по лінії фронту та житловому сектору Донецької області. Внаслідок ворожих атак загинула одна людина, ще шестеро цивільних отримали поранення.

Про це повідомляють Вчасні Новини з посиланням на пресслужбу поліції Донеччини.

Під ворожим вогнем опинилися 10 населених пунктів, серед яких Добропілля, Краматорськ, Слов’янськ, а також низка селищ і сіл. Загалом зафіксовано руйнування 40 цивільних об’єктів, з яких 27 — це житлові будинки.

Найбільш трагічні наслідки ворожих обстрілів:

  • у Слов’янську після атаки трьома керованими авіабомбами “КАБ-250” та дроном загинула одна людина, ще четверо мешканців травмовані; пошкоджено 4 багатоквартирні та 16 приватних будинків, адміністративну будівлю і 5 автомобілів;
  • у селі Знаменівка внаслідок влучання безпілотника “Ланцет” у цивільне авто поранення отримала одна людина;
  • у Добропіллі постраждала ще одна людина після атаки безпілотника;
  • у Билбасівці через обстріл із реактивних систем залпового вогню “Смерч” пошкоджено заклад освіти.

Окрім того, через постійні дронові атаки зафіксовано руйнування житлових будинків, автомобілів та об’єктів інфраструктури у Краматорську, Іверському, Маяках, Шабельківці та Новополтавці. На місцях подій працюють слідчо-оперативні групи поліції, які документують наслідки воєнних злочинів росії.

Останні новини