Рятувальники евакуаційної групи “Фенікс” здійснили черговий рейс до прифронтової Дружківки, вивізши з-під обстрілів чотирьох місцевих мешканців.
Про це повідомляють Вчасні Новини з посиланням на ДСНС Донецької області.
Місто щодня перебуває під безперервними атаками з боку російських військ, що робить перебування в ньому вкрай небезпечним.
Для багатьох рішення залишити власну домівку є надзвичайно важким кроком, проте в умовах постійної загрози життю евакуація залишається єдиним надійним способом порятунку. Кожна така успішна операція — це врятовані життя українців.
Читайте також: Евакуація з Донецької області: куди звертатися за допомогою
Рятувальники вкотре закликають жителів прифронтових населених пунктів не відкладати рішення про виїзд на потім. Подбайте про свою безпеку та евакуюйтеся завчасно, не чекаючи критичного загострення ситуації.

