CуспільствоГуманітарна допомогаДля переселенців

У центрах “ЯМаріуполь” призупинять видачу продуктових наборів: причина

У центрах допомоги переселенцям “ЯМаріуполь” призупинять видачу продуктових наборів принаймні на кілька місяців — це пов’язано із вичерпанням бюджету Маріуполя на 2023 рік.

Про тимчасові незручності з отриманням продуктових наборів повідомили у пресслужбі мережі “ЯМаріуполь”.

Призупинення видачі гуманітарної допомоги перш за все пов’язане із бюрократичними та бюджетними складнощами. Кошти на придбання продуктів, виділені на 2023 рік, вже закінчуються, а витрачати бюджет-2024 можна буде тільки з нового року.

Центри “ЯМаріуполь” й надалі будуть проводити закупівлі за встановленою законом процедурою, тому розраховують відновити видачу гуманітарної допомоги вже з 20-х чисел лютого 2024 року.

Наразі в деяких з цих центрів видають продуктові набори до вичерпання запасів, але їх вистачить лише до середини грудня 2023 року.

Незважаючи на призупинення видачі продуктових наборів, всі 25 центрів “ЯМаріуполь” у 17 містах України продовжать роботу. Про відновлення гуманітарної підтримки переселенцям повідомлять окремо.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.