Венедіктова підписала підозру у держзраді Медведчуку та Козаку

Генпрокурор України заявила про взяту на себе відповідальність повідомити Медведчуку та Козаку про підозру у державній зраді

Про це Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова написала у Фейсбуці, передають Вчасні Новини.

Подробиці. Венедіктова прокоментувала обшуки у Медведчука та Козака.

«Інформую суспільство про те, що сьогодні я поставила свій підпис на повідомленнях про підозру двом народним депутатам українського Парламенту – М і К. Ми з колегами із правоохоронних органів провели масу слідчих дій, отримали багато експертних висновків, в ході досудового розслідування допитали цінних свідків. Робота велась ефективно, ми робили все можливе, щоб інформація залишалась у вакуумі», – написала вона.

Очільниця ГПУ проінформувала про підпис підозри у державній зраді «цим парламентарям».

«За результатами вивчення зібраних матеріалів справи, я дійшла висновку про необхідність взяти на себе відповідальність повідомити цим «парламентарям» про підозру. Вважаю, що слідство і прокурори на сьогодні отримали достатньо підстав для зміни їх статусу із свідків на підозрюваних. Отже, народні депутати М І К підозрюються в державній зраді та замаху на розграбування національних ресурсів в українському Криму», – йдеться в повідомленні.

За її словами, за результатами обшуків, місцезнаходження нардепа М не встановлено, а тому СБУ вживаються відповідні заходи до його встановлення та вручення йому клопотання про тримання під вартою.

«Висновки:

1. Вважати Крим частиною іншої держави – не можна. 

2. Сприяти і безпосередньо брати участь в передачі цінних документів, що стосуються українських надр, грошовий еквівалент ресурсів яких становить 38 млрд грн – не можна. 

3. Ставати правонаступником української власності, що по праву належить громадянам України – не можна

4. Розкривати відомості, що містять держтаємницю – не можна. 

5. Створювати армію інформаційних клоунів і ляльководити ними у власних антиукраїнських інтересах – не можна. 

Всім добра».

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.