Сприймайте як сигнал для будь-якого суду: Зеленський ініціював невідкладну ліквідацію ОАСК

Проєкт Закону України «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва» позначено як невідкладний

Про це повідомляє Офіс президента України, передають Вчасні Новини.

Подробиці. Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради як невідкладний проєкт Закону України «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва»

В ОП вказують, що, «відповідно до частини другої статті 125 Конституції України, суд утворюється, реорганізовується та ліквідовується законом, проект якого вносить до Верховної Ради Президент України (після консультацій з Вищою радою правосуддя)».

У повідомленні вказують, що довіра до Окружного адміністративного суду м. Києва втрачена. Тож разом із довірою «закінчується й демократія».

«ОАСК мав достатньо часу, щоб одуматися, подивитися на себе в дзеркало та віднайти там прості речі, які так шукають у ньому суспільство й держава, – справедливість, неупередженість і чесність. Замість цього бачимо чергові скандали з «плівками», корупцію пов’язаних осіб із забитими грошима сейфами та численні сумнівні рішення», – йдеться в повідомленні.

Крім того, ОП процитував слова президента щодо внесення проєкту закону про ліквідацію ОАСК.

«Сьогодні я вношу до парламенту законопроект про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва. Суду, який так і не зміг повернути довіру до себе, але впорався з поверненням скандалів і дивних рішень, далеких від розуміння справедливості. Досить сейфів, набитих мільйонами готівки, у пов’язаних із керівництвом суду осіб або очікування чергових записів скандальних розмов з кабінетів суддів, які думають, що переважують усе в нашій країні. Суд, одним рішенням якого може бути поставлений хрест на будь-якому досягненні держави, будь-якій реформі, буде ліквідований. Сприймайте це як сигнал до будь-якого суду, який зрадив повазі до закону», – прокоментував Зеленський.

Зазначається, що таким чином президент «засвідчує вірність Президента своїм обіцянкам щодо повного очищення судової системи, яка втратила довіру громадян України».

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.