Офіційно: у МОН розповіли про обмеження у сфері освіти з наступного тижня

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про обмеження у сфері освіти, які будуть впроваджені під час адаптивного карантину, що вступає у силу з наступного тижня.

Про це написав міністр МОН Сергій Шкарлет у Телеграм-каналі, передають Вчасні Новини.

Подробиці. Згідно рішення Кабміну, в Україні вже з понеділка 22 лютого починає діяти адаптивний карантин. За словами Шкарлета, обмеження будуть діяти, але не такі жорсткі, як це було раніше.

«На всій території України встановлюється «жовтий» рівень, згідно з яким забороняється відвідування навчальних закладів здобувачами освіти в разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом із підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуває більше ніж 50% здобувачів освіти та персоналу навчального закладу. Також заборонено проведення масових заходів (спектаклів, свят, концертів) за участю здобувачів освіти із понад однієї групи/класу і в присутності глядачів (відвідувачів)», – написав міністр.

Крім того, Шкарлет зазначив, що «червоний» рівень епідемічної небезпеки визначається рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС за ініціативою міністра охорони здоров’я. Якщо він буде встановлений, то дитячі садки та спеціальні навчальні заклади, а також учні 1-4 класів навчатимуться у звичайному режимі. Для решти здобувачів освіти запроваджується дистанційне навчання.

«Моя позиція щодо очного навчання учнів початкової школи залишається незмінною. І я дякую колегам, які врахували та підтримали пропозиції не лише МОН, а й батьків і педагогів», – додав очільник МОН.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.