Офіційно: У «червоних» зонах України змінено роботу транспорту

транспорт у червоній зоні

Сьогодні, 22 березня, Кабінет міністрів погодив зміни щодо порядку застосування транспортних обмежень для «червоних» зон.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у Телеграм-каналі, а також «Укрзалізниця», передають Вчасні Новини.

Подробиці. Згідно прийнятого Кабміном рішення, регіональні комісії з ТЕБ та НС зможуть самостійно у кожній області приймати рішення щодо заборони чи обмеження роботи автомобільного та залізничного транспорту у регіонах з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки Covid-19.

За словами Криклія, заборонятимуться регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним та залізничним транспортом.

Виключення становлять:

  • транзитні перевезення;
  • перевезення легковими автомобілями, де кількість пасажирів, включаючи водія, не більше 5-ти осіб без урахування дітей віком до 14 років;
  • перевезення службовим/орендованим автотранспортом підприємств, закладів, установ у межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за 2 дні органи Нацполіції;
  • перевезення пасажирів автотранспортом у міжнародному сполученні за наявності підтвердженого негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19, проведеного не більше ніж за 48 годин.

За окремим рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заборонятиметься посадка пасажирів в автомобільний чи залізничний транспорт міжобласного сполучення, окрім спеціальних залізничних рейсів.

Читайте також: МОЗ оновило списки: 8 областей потрапило у «червону» зону, 11 – у «помаранчеву»

«Укрзалізниця» попередила, що обмежуватиме висадку/посадку в «червоних» зонах виключно за додатковими рішеннями державних або регіональних комісій, а не автоматично.

Наразі зазначається, що чинний розклад руху залишається без змін, і жодних обмежень висадки/посадки по Києву, Одеській та Сумській областях не відбудеться. Але це лише до того часу, як державна або регіональні комісії не ухвалять свої рішення.