Клімкін

Відео Навального про “палац Путіна” вже більше 66 мільйонів подивилися. Тепер, коли звучатиме прізвище Путін, багатьом одразу спадатиме на думку цей палац – всередині Росії і за кордоном теж, а це вже початок делегітимізації, хоча б неформальної. Не забувайте це “рекламувати” і в нас, хай прихильники “русского мира” дивляться як живе їхній кумир – це діє краще, ніж всі політичні дискусії.

І відповідь російського режиму на протести, ініційовані Навальним, – через репресії та арешти – теж відповідь, що демонструє слабкість. А кадри націоналістів, яких вивели назустріч, мені якось нагадують тітушок. Звісно, це ще далеко не Майдан, але вже нагадує події на Болотній площі у Москві у 2012 році.

Пам’ятаємо, що відповіддю путінського режиму на ці події стало втручання у наші справи і потім окупація Криму та Донбасу. Автократичні режими люблять звертатися до “перевірених” рецептів, тому пильнуємо і готуємося, точно не завадить.

Павло Клімкін – ексміністр закордонних справ України (допис у Фейсбуці)

Від Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.