Роскомнагляд РФ

Роскомнагляд заявляє про цензурування відео федеральних телеканалів. Певні сюжети російських телеканалів можна переглядати тільки дорослим

Про це повідомляє російський Интерфакс з посиланням на заяву пресслужби регулятора, передають Вчасні Новини.

Подробиці. Федеральна служба Росії з нагляду за суспільними комунікаціями звинуватила відеохостинг YouTube у блокуванні та цензуруванні відео федеральних телеканалів під приводом невідповідності вікової категорії.

«Фільми, які транслювалися на російських федеральних каналах і не містять вікових обмежень, на думку адміністрації YouTube, можуть бути доступними тільки повнолітнім глядачам. Багато роликів транслюються після авторизації на відеохостингу або додаткової згоди на перегляд контенту для дорослих», – йдеться у заяві регулятора.

У Росії заявляють, що Ютуб блокує російські відео, які нібито «доносять до глядачів відмінну від прийнятої на Заході позицію».

«Ролики, які розповідають правду про історичний вклад Росії у перемогу над фашизмом, трагічні події в Беслані, блокуються під вигаданим приводом», – вважає Роскомнагляд.

Федеральна служба Росії з нагляду за суспільними комунікаціями навіть пригадала нещодавнє блокування ролику з Путіним.

«Випадковою помилкою пояснив YouTube блокування звернення президента Росії на офіційному акаунті НТВ», – заявили у відомстві.

Від Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.