ВідновленняДонецька областьЕкономікаНовини

На Сході України відремонтовано свердловину і збільшено видобуток газу

«Укрнафта» провела капітальний ремонт свердловини на глибині понад 4 км та отримала більш як 60 тис. кубометрів добового дебіту природного газу. Роботи проводили на родовищі на Сході України. Метою капітального ремонту була дорозвідка родовища.

Про це повідомили у пресслужбі Укрнафти, передають Вчасні Новини.

У процесі спеціалісти компанії виконали комплекс геофізичних робіт, необхідних для уточнення поточного насичення пластів-колекторів.

Після дослідження нафтовики провели перфораційні роботи на глибині 4393-4396 метрів, щоб сполучити свердловину з видобувним горизонтом.

Розкритий поклад має площу 3,8 кв км з товщиною продуктивної частини до 3,6 метрів.

«Уже виконано освоєння свердловини – результатом якого є понад 60 тис. кубометрів природного газу та 40 тонн конденсату на добу. Зараз свердловина введена в дослідно-промислову експлуатацію, щоб отримати додаткові дані щодо покладу, який містить попередньо розвідані запаси. Надалі ці запаси можна буде перевести в категорію промислових», – каже директор ПАТ «Укрнафта» Сергій Корецький.

Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.