Корисні трав

В Міноборони працюють над системою, яка цифровізує прийняття заявок щодо грошової допомоги військовим

В Міноборони працюють над впровадженням системи, яка б цифровізувала та оптимізувала процеси прийняття та обробки заявок на одноразову грошову допомогу у випадку загибелі військового, або його поранення. Ця система буде в інтегрована разом з застосунком Армія+.

Про це повідомив начальник управління інформаційних технологій Міноборони Олег Берестовий під час брифінгу, передає кореспондент УНН.

Заступниця міністра оборони України Катерина Черногоренко заявила, що в майбутньому бюрократичні послуги: грошове забезпечення, нарахування, отримання буде здійснюватися в мобільному застосунку.

Так, на запитання, чи допоможе Армія+ подолати бюрократію в таких випадках, як виплати за бойове поранення, загибель військового, або видача довідки про смерть, Черногоренко відповіла:

“Як сьогодні ви бачили на презентації заповнення електронного рапорту зайняло дві хвилини. Й так само всі інші бюрократичні послуги: грошове забезпечення, нарахування його, отримання буде здійснюватися безпосередньо в мобільному застосунку. Ми хочемо підтягнути фінансові сервіси про які ви сказали, щоб військовослужбовець мав в реальному часі можливість проактивно отримувати це необхідне грошове забезпечення”.

Начальник управління інформаційних технологій Міноборони Олег Берестовий зазначив, що зараз процес виплат дійсно відбувається дуже довго.

Армія+ – це один з наших проєктів. Також ми впроваджуємо інший – систему, яка б цифровізувала та оптимізувала процеси прийняття та обробки заявок на одноразову грошову допомогу у випадку загибелі, або поранення. Тому – це також один з наступних, я думаю, ще місяць і ця система буде впроваджена, а потім інтегрована разом з Армією+. Це буде окремий застосунок, але всі окремі системи можуть між собою спілкуватися, інтегруватися

– розповів Берестовий.

На уточнююче запитання, чи ця інша система буде більше, як додаток для родин військовослужбовців, Берестовий пояснив: 

Це внутрішня система для опрацювання заявок в середині Міністерства оборони та органів, які приймають та опрацьовують заявки для того, щоб пришвидшити процес обробки

– сказав керівник управління інформаційних технологій МО України. 

Окрім того, Черногоренко заявила, що в Міноборони хочуть до кінця року запустити перший сервіс, який стосувався б саме родин військовослужбовців.

Це наступний наш етап в розвитку застосунку. Ми зараз оптимізували абсолютно всі послуги, які відволікають військових на лінії бойового зіткнення, але надати можливість родинам військових отримати швидкий сервіс через застосунок – це теж наша проактивна позиція. Ми хочемо до кінця року запустити перший сервіс, який стосувався б саме родин військовослужбовців

– сказала Черногоренко.

За її словами, що Міноборони вже зараз мають електронний обмін з державним реєстром Актів цивільного стану, через обмін з яким можна підтвердити статус, що є родинний зв’язок й далі через цей статус надавати послуги безпосередньо членам родини військових.

“З технічної точки зору можливість є, робота на рівні уряду в цьому напрямку ведеться. Я думаю, що до кінця року ми зможемо побачити перші кроки в цьому оновленні”, – сказала Черногоренко.

Source link

Останні новини

Інструкції Бізнес ВПО Ветерани Виплати Виплати ВПО Війна Військові Гарячі лінії Грант Грошова допомога Гуманітарна допомога Доба на Донеччині Донецька область Допомога ВПО Діти Дія Евакуація Електроенергія Житло Компенсація Корисно знати Корисні контакти Медицина Мобілізація Міжнародна допомога Новини Донеччини Новини Краматорська Новини Слов'янська Обстріли Донеччини Окупація Особи з інвалідністю Офіційні контакти Донеччини Переговори Переселенці Покровськ Політика Прифронтові регіони Психологічна допомога Реєстри Робота Руйнування Субсидії ТОТ Телефони гарячих ліній