Релокована медицина в дії: Торецька лікарня відкрила відділення терапії та паліативного догляду на Київщині

У селі Михайлівка-Рубежівка Київської області відкрилося додаткове відділення терапії та паліативного догляду Торецької Центральної міської лікарні. Медичний заклад із Донеччини був змушений залишити рідне місто через активні бойові дії та втратив частину своєї матеріально-технічної бази, проте зумів зберегти професійну команду й відновити роботу на новому місці.

Про це повідомляють Вчасні Новини з посиланням на начальника Донецької ОВА Вадима Філашкіна.

Оновлене відділення функціонуватиме як для внутрішньо переміщених осіб із тимчасово окупованих чи прифронтових територій, так і для місцевих жителів Київщини. Пацієнтам надаватимуть широкий спектр медичних послуг:

  • стаціонарна терапевтична допомога;
  • комплексний паліативний догляд;
  • медичний супровід пацієнтів із хронічними захворюваннями;
  • спеціалізована допомога важкохворим людям та громадянам похилого віку.

Штат нового підрозділу налічує 11 співробітників. Значна частина колективу — це евакуйовані медики з Донеччини, які продовжують виконувати свій професійний обов’язок далеко від дому.

Читайте також: Переселенці з Донеччини можуть звертатися до релокованих медичних закладів регіону: актуальні адреси, послуги та розклад роботи

Очільник ОВА наголосив, що медицина Донеччини продовжує працювати, адаптуватися до найважчих умов і залишатися поруч із людьми, які потребують допомоги.

Останні новини