Сьогодні, 26 червня, з російського полону звільнено 160 військових. Усі були в полоні ще з 2022 року.
Про це повідомляють Вчасні Новини з посиланням на президента Володимира Зеленського.
“Серед звільнених сьогодні – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники. Вони захищали Україну в Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках”, – йдеться у повідомленні.
Глава держави подякував команді, яка щодня працює над поверненням наших людей, та усім нашим підрозділам, які на передовій поповнюють обмінний фонд для України та своєю сміливістю забезпечують можливість повертати людей.
За інформацією Головного управління розвідки, це вже 76 обмін полоненими.
Серед звільнених зокрема 115 оборонців Маріуполя. Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів.
Наймолодшому звільненому Захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.

