Недоторканість та безкарність. Що не так з податковою службою в Україні

Чим більше військової присутності рф буде знищено в прикордонні, то ближче буде мир – Зеленський

Окрема увага приділяється Курській області, а отже, – захисту всіх прикордонних громад поруч. Що більше російської військової присутності буде знищено в прикордонні, то ближче буде мир для України та справжня безпека. Про це заявив Президент Володимир Зеленський у відеозверненні.

“Зараз усім нам в Україні потрібно діяти так само об’єднано та ефективно, як це було і в перші тижні й місяці цієї війни, коли Україна перехопила ініціативу та почала повертати ситуацію в інтересах нашої держави. Зараз ми зробили так само – ми знову довели, що в будь-якій ситуації ми, українці здатні досягати своїх завдань, здатні захищати свої інтереси та свою незалежність”,- сказав Зеленський.

Він наголосив, що потрібно на сто відсотків використати досягнення.

“Так і буде. Зберігаємо увагу до кожного напрямку захисту нашої держави. До всіх фронтових напрямків. Донеччина – Покровський, Торецький, Краматорський. Харківщина. Південь. Окрема увага – Курській області, а отже, – захисту всіх наших прикордонних громад поруч. Що більше російської військової присутності буде знищено в прикордонні, то ближче буде мир для нашої держави та справжня безпека. Російська держава повинна відповідати за те, що вона наробила. І вона відповідає”, – зазначив Зеленський.

Зеленський повідомляв, що попри складні, інтенсивні бої, просування українських Сил на Курщині триває, обмінний фонд для України поповнюється. Під контролем України 74 населені пункти.

Зеленський повідомляв, що в результаті операції українських військових в курській області рф  сотні російських військових здалися в полон.

Останні новини

Інструкції Бізнес ВПО Ветерани Виплати Виплати ВПО Війна Військові Гарячі лінії Грант Грошова допомога Гуманітарна допомога Доба на Донеччині Донецька область Допомога ВПО Діти Дія Евакуація Електроенергія Житло Компенсація Корисно знати Корисні контакти Медицина Мобілізація Міжнародна допомога Новини Донеччини Новини Краматорська Новини Слов'янська Обстріли Донеччини Окупація Особи з інвалідністю Офіційні контакти Донеччини Переговори Переселенці Покровськ Політика Прифронтові регіони Психологічна допомога Реєстри Робота Руйнування Субсидії ТОТ Телефони гарячих ліній