Держава зараз не може дозволити собі платити більші суми за програмою «єВідновлення» — Шуляк

Максимальна сума виплат у рамках програми єВідновлення становить 500 тис. грн за пошкоджений будинок і 350 тис. грн – за квартиру. На жаль, держава наразі не може дозволити собі виплачувати більше за пошкоджене житло.

Про це зазначила голова Комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, регіонального розвитку, місцевого самоврядування та містобудування Олена Шуляк у інтерв’ю Укрінформу, передають Вчасні Новини.

«Станом на сьогодні погоджено заявки на майже 8 млрд грн для виплат за пошкоджене житло. Компенсації погодили більше ніж 73 тисячам українських сімей, які отримали чи отримають ці кошти для проведення ремонту», – поінформувала вона.

Шуляк також нагадала, що максимальна сума виплат становить 500 тис. грн за будинок і 350 тис. грн за квартиру.

«Можливо суми компенсацій не такі, як хотілося б більшості, проте держава зробила все можливе, аби розробити механізм підтримки та знайти кошти на його успішну реалізацію… На жаль, держава наразі не може дозволити собі виплачувати більше за пошкоджене житло», – зауважила вона.

Останні новини

Інструкції Бізнес ВПО Ветерани Виплати Виплати ВПО Війна Військові Гарячі лінії Грант Грантова допомога Грошова допомога Гуманітарна допомога Доба на Донеччині Донецька область Допомога ВПО Діти Дія Евакуація Електроенергія Житло Компенсація Корисно знати Корисні контакти Медицина Мобілізація Міжнародна допомога Новини Донеччини Новини Краматорська Новини Слов'янська Обстріли Донеччини Окупація Особи з інвалідністю Офіційні контакти Донеччини Переселенці Покровськ Прифронтові регіони Психологічна допомога Реєстри Робота Руйнування Субсидії ТОТ Тарифи Телефони гарячих ліній