РФ планує вивезти з ТОТ Донеччини майже 100 підлітків на «перевиховання»

Окупанти планують вивезти із Ясинуватої, Амвросіївки та Макіївки на Донеччині ще 95 дітей віком від 14 до 17 років до Набережних Челнів у Росії в рамках програми т. з. патріотичного вихованя.

Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС), передають Вчасні Новини.

Зазначається, що програми з т. з. патріотичного виховання маленьких українців на ТОТ України активно лобіюються з Кремля. Регулярно проводяться виїзди до Росії школярів різного віку.

За даними ЦНС, цього разу 95 учнів із Ясинуватої, Амвросіївки та Макіївки віком від 14 до 17 років пройдуть пропагандистський вишкіл у Набережних Челнах за путінською програмою «Університетські зміни».

«Відомо, що лише за минулу осінь окупанти вивезли на «оздоровлення» 10 тис. українських дітей. Від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну Кремль поставив план для кожного свого регіону — щорічно брати «шефство» над щонайменше 2,5 тис. маленьких українців. Це є частиною ширшої стратегії з русифікації та повної інтеграції молодого покоління в окупаційні структури», — наголосили в ЦНС.

Останні новини

Інструкції Бізнес ВПО Ветерани Виплати Виплати ВПО Війна Військові Гарячі лінії Грант Грантова допомога Грошова допомога Гуманітарна допомога Доба на Донеччині Донецька область Допомога ВПО Діти Дія Евакуація Електроенергія Житло Компенсація Корисно знати Корисні контакти Медицина Мобілізація Міжнародна допомога Новини Донеччини Новини Краматорська Новини Слов'янська Обстріли Донеччини Окупація Особи з інвалідністю Офіційні контакти Донеччини Переселенці Покровськ Прифронтові регіони Психологічна допомога Реєстри Робота Руйнування Субсидії ТОТ Тарифи Телефони гарячих ліній