Спека в Україну повернеться, температура значно перевищуватиме +30°, - синоптикиня Діденко

Спека в Україну повернеться, температура значно перевищуватиме +30°, – синоптикиня Діденко

Вже наприкінці поточного тижня до України прийде спека. Про це на своїй сторінці у Facebook попередила відома синоптикиня Наталка Діденко.

“Ще завтра-післязавтра погода істотно не зміниться, проте з 17-18 серпня спека в Україну повернеться”, – повідомила вона.

Температура повітря, за даними Наталки Діденко, досягатиме і подекуди значно перевищуватиме +30 градусів.

З 17-18 серпня і в Києві відновиться спекотна погода.

“Градуси будуть солідними, кусючими, проте сподіваюсь, що не +38”, – зазначила експертка з погоди.

Спека повертається до України – що відомо

Про посилення спеки в Україні говорить й синоптик Ігор Кібальчич.

За його даними, підвищений тиск забезпечить нам переважно суху і теплу погоду до кінця другої декади серпня.

З середини тижня та у вихідні, за його даними, до України прийде спекотна погода з південно-західної Європи. Особливо високі температурні показники фіксуватимуться у південних областях – місцями розжарить аж до +38 °С

Суттєвих опадів протягом усього тижня не передбачається, через це посуха на південному сході Україні продовжить посилюватися, а  у річках басейну Сіверського Дінця та Дніпра фіксуватиметься поступовий спад рівня води.

Останні новини

Інструкції Бізнес ВПО Ветерани Виплати Виплати ВПО Війна Військові Гарячі лінії Грант Грошова допомога Гуманітарна допомога Доба на Донеччині Донецька область Допомога ВПО Діти Дія Евакуація Електроенергія Житло Компенсація Корисно знати Корисні контакти Медицина Мобілізація Міжнародна допомога Новини Донеччини Новини Краматорська Новини Слов'янська Обстріли Донеччини Окупація Особи з інвалідністю Офіційні контакти Донеччини Переговори Переселенці Покровськ Політика Прифронтові регіони Психологічна допомога Реєстри Робота Руйнування Субсидії ТОТ Телефони гарячих ліній