У "ПриватБанку" зріс курс валют: як послабилася гривня сьогодні

У "ПриватБанку" зріс курс валют: як послабилася гривня сьогодні

Курс долара до гривні у “ПриватБанку” у середу, 14 серпня, зріс на 8 копійок – до 41,55 грн за долар. Курс євро у фінустанові сьогодні подорожчав на 15 копійок і складає 45,55 грн за євро.  

Продати американську валюту в банку можна за курсом 40,95 грн, євро – за курсом 44,55 грн за одиницю іноземної валюти.

Курс долара на карткові розрахунки у “ПриватБанку” сьогодні залишився незмінним і становить 41,49 грн. Курс євро при оплаті карткою сьогодні – 45,45 грн. 

Курс валют в Україні – останні новини

14 серпня аналітик Олексій Козирєв спрогнозував, що курс долара в Україні до кінця поточного тижня в більшості банків перебуватиме в межах коридору купівлі та продажу від 40,65 до 41,65 грн/дол., а в обмінниках фінкомпаній – від 40,80 до 41,55 грн/дол. 

14 серпня готівковий курс долара до гривні в банках України зріс до 41,60 грн за долар в середньому. При цьому продати американську валюту в банках можна в середньому за курсом 41,15 грн за долар.

Останні новини

Інструкції Бізнес ВПО Ветерани Виплати Виплати ВПО Війна Військові Гарячі лінії Грант Грошова допомога Гуманітарна допомога Доба на Донеччині Донецька область Допомога ВПО Діти Дія Евакуація Електроенергія Житло Компенсація Корисно знати Корисні контакти Медицина Мобілізація Міжнародна допомога Новини Донеччини Новини Краматорська Новини Слов'янська Обстріли Донеччини Окупація Особи з інвалідністю Офіційні контакти Донеччини Переговори Переселенці Покровськ Політика Прифронтові регіони Психологічна допомога Реєстри Робота Руйнування Субсидії ТОТ Телефони гарячих ліній