У Житомирі благодійна організація видає підгузки для дорослих: хто може отримати

Мешканці Житомира, які за станом здоров’я потребують засобів гігієни, можуть подати заявку на отримання допомоги. Волонтери розпочали збір анкет на видачу підгузків для дорослих.

Про це повідомляють Вчасні Новини з посиланням на Caritas-Spes Київсько-Житомирської дієцезії.

Хто може отримати допомогу

Програма розрахована на осіб віком від 18 років, які:

  • мають медичне підтвердження потреби у засобах гігієни;
  • фактично перебувають у м. Житомирі.

Умови отримання та документи

Видача допомоги здійснюється особисто в руки після попереднього підтвердження. Для отримання необхідно надати оригінали таких документів:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний код (РНОКПП);
  • документ, що офіційно підтверджує потребу в підгузках (медична довідка, виписка тощо).

Як подати заявку

Для реєстрації необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeyE8gRQqzgbGTqjVYBZsFHKQ2XXMzSdsonezGPP5N67PjcRA/viewform

Після опрацювання анкети з вами зв’яжеться представник організації, щоб повідомити про дату, час та місце видачі.

Важливо: допомога не відправляється поштою. Отримати набір можна лише безпосередньо у Житомирі.

Звертаємо вашу увагу, що кількість засобів гігієни може бути обмеженою, тому реєстрація триватиме до вичерпання запасів.

Останні новини