Маніпуляції на реабілітації: люди ексміністра-втікача Клименка намагаються захопити

Зеленський про ракету “Паляниця”: реальний спосіб діяти, поки деякі з партнерів “гальмують” із рішеннями

Президент України Володимир Зеленський заявив, що нові українські збройні рішення, зокрема і ракета “Паляниця” – це реальний спосіб діяти поки деякі з партнерів, на жаль, “гальмують” із рішеннями про постачання військової допомоги.

“Рішення щодо фінансування виробництва в Україні, щодо розвитку виробництв буде додавати необхідної сили всім нам і робити невідворотній справедливий мир для України та усієї Європи. Ще раз підкреслюю, що наші нові збройні рішення, зокрема і ракета “Паляниця” – це наш реальний спосіб діяти поки деякі з наших партнерів, на жаль, гальмують із рішеннями. Рішення наші та рішення партнерів мають працювати разом і тільки так, щоб ми разом досягли нашої спільної перемоги”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо

Президент України Володимир Зеленський розкрив декілька деталей щодо нової української розробки ракети-дрона “Паляниця”, яка більш швидша за за українські далекобійні дрони та потужніша.

Останні новини

Інструкції Бізнес ВПО Ветерани Виплати Виплати ВПО Вода на Донеччині Війна Військові Гарячі лінії Грант Грошова допомога Гуманітарна допомога Доба на Донеччині Донецька область Допомога ВПО Діти Дія Евакуація Електроенергія Житло Компенсація Корисно знати Корисні контакти Медицина Мобілізація Міжнародна допомога Новини Донеччини Новини Краматорська Новини Слов'янська Обстріли Донеччини Окупація Особи з інвалідністю Офіційні контакти Донеччини Переселенці Покровськ Політика Прифронтові регіони Психологічна допомога Реєстри Робота Руйнування Субсидії ТОТ Телефони гарячих ліній