Вітренко

Виконувач обов’язків міністра Юрій Вітренко назвав маніпулятивними чутки про нарікання на роботу відомства. Міністерство енергетики також не підтверджує інформацію про його звільнення.

Про це сьогодні, 8 квітня, розповіли у пресслужбі відомства.

Подробиці. Вчора, 7 квітня, з’явилась інформація про те, що виконувач обов’язків міністра Юрій Вітренко написав заяву про звільнення.

У пресслужбі розповіли, що з 29 березня Вітренко був з візитом у Досі для перемовин з генеральним директором Qatar Petroleum, державним міністром з енергетики Саад бін Шеріда Аль-Каабі в рамках підготовки офіційного візиту президента України в Катар.

«Сьогодні Юрій Вітренко повернувся до виконання обов’язків міністра енергетики після відрядження в Катар», – зазначили в міністерстві.

Сам Вітренко назвав маніпулятивними чутки про нарікання на роботу відомства та заявив, що продовжує виконувати обов’язки його очільника.

«Чутки про нарікання з боку уряду, Офісу президента, міжнародних партнерів на роботу Міністерства енергетики під моїм головуванням мають маніпулятивний характер. … Наразі я продовжую виконувати обов’язки міністра енергетики та готуюся до поїздки у складі офіційної української делегації в рамках закордонного візиту президента України, який заплановано на найближчі дні», – прокоментував численні запити ЗМІ Вітренко.

Він також зазначив, що в України «вистачає зовнішніх загроз, для ефективної боротьби з якими потрібна командна робота органів державної влади», і сам він на посаді виконувача обов’язків міністра енергетики докладає зусилля саме для цієї боротьби.

Від Вчасні Новини

Робимо все можливе, щоб найсвіжіші новини доходили до вас якнайшвидше і так, щоб кожна людина могла отримувати відповіді на свої питання.